Мета проєкту: за ініціативи та підтримки Фонду створюється простори біорізноманіття в міському та перетвореному людиною середовищі з використанням технік реставрації екосистем.
Реставрація екосистем — поняття в екології, що означає відновлення характерних для даного регіону екосистем шляхом поетапного повернення аборигенних видів.
Фонд ініціює створення різноманітних просторів як в межах населених пунктів, так і за їх межами за допомогою прогресивних методів озеленення, які примножують біорізноманіття, створюють сприятливі умови для наявних видів та природним шляхом витісняють інвазійні види.
Створюючи різні за розміром, умовами, видами флори й фауни простори біорізноманіття, Фонд показує позитивний приклад того, як кожен може зробити свій внесок в підтримку біорізноманіття задля свого майбутнього
В Місті Ржищеві в жовтні 2021 року відбувалась серія заходів, де волонтери поетапно створювали міську луку. Так, спочатку керівник фонду, Катерина Колосюк, разом з дітьми Балико-Щучинської школи, створювали насіннєі кульки за спеціально розробленою технологією, яка дозволяє довгий час зберігати насіння рослин у зволоженому середовищі близькому до природного.
Наступним етапом було закидування цих кульок у заздалегідь підготовлені лунки на території міського газону в центральному парку міста Ржищева. Навесні з насіннєвих кульок проростуть рослини. Згодом вони розростуться та за умов підтримки не частого скошування, створють неповторну естетику міської луки